czwartek, 12 grudnia 2013

Moja mała statystka

Nie pisałam ostatnio, bo nie miałam dosłownie kiedy. Teraz tez piszę do Was po 23, choć już padam z nóg. Pobudka nieodwołalnie niestety o 5.50...

Chciałam tylko wyjaśnić, dlaczego nie zamknęłam jeszcze tematu kosmicznego. Sama zachęcałam do udziału w projekcie, a teraz nawaliłam z ostatnim postem.

Otóż, moje dziecko dostało propozycję, z której głupio byłoby zrezygnować. Od soboty będzie statystowała w nowej sztuce pani Izabelli Cywińskiej- Wiśniowym sadzie. Od dwóch tygodni prawie mieszkamy w teatrze. Próba rano, szybko na obiad, odebrać Krzysia z przedszkola i znowu do teatru. Dlatego też nie dałyśmy rady z ostatnim zadaniem projektu. W międzyczasie jeszcze przypałętała nam się dwa razy jelitówka.

No, ale Julka jest zachwycona, więc czas jest dobrze zainwestowany. Zawsze to jakieś nowe, ciekawe doświadczenie życiowe. Poza tym, jestem w szoku, bo Julka jest raczej nieśmiała, a w teatrze czuje się jak ryba w wodzie. Dzisiaj była pierwsza próba z publicznością, a jej to w ogóle nie peszy. Zero stresu. Jeszcze była oburzona, że 4 miejsca na widowni były puste :)

Więc jeszcze raz przepraszam za opóźnienie. Postaram się nadrobić to jeszcze w ten weekend (premiera w sobotę, więc może w niedzielę rano damy radę), a tymczasem zapraszamy do Teatru Nowego w Poznaniu na Wiśniowy sad.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz