niedziela, 7 lipca 2013

Projekt tęcza- dzień fioletowy. Ostatni.

I dobrnęliśmy do końca projektu tęcza. Udało nam się codziennie wygospodarować na to nieco czasu, choć nie zawsze było łatwo.
Dziś na przykład Krzyś kompletnie odmówił udziału. Patrzył, co robi Julka, ale sam nie chciał się włączyć. Myślę, że to było dla niego po prostu za dużo. Zazwyczaj intensywnie i aktywnie poświęcam im czas ze 2-3 razy w tygodniu. No zmęczył się chłopak mamusią jak nic :)

Oto efekty dzisiejszej pracy. Fioletowe korale z makaronu (miały być na dzień czerwony, ale nie było w sklepie odpowiedniego makaronu) i ośmiornica. Dlaczego akurat ośmiornica? Moim skojarzeniom winny jest Walt Disney :)
 

To teraz nasze prace :) Julka w koralach I ośmiornica gotowa

 
Świetnie się bawiliśmy przez ten tydzień. Bardzo dziękujemy za to, że mogliśmy wziąć w nim udział. Na pewno uatrakcyjnił nasze wakacje. To pierwszy projekt blogowy, w którym brałam udział, ale na pewno nie ostatni :)

A brały w nim też udział te blogi:
Kreatywnik
Bajdocja
Poradnik położnej
Projekt: Człowiek
Karolowa mama

Polecam zaglądanie tam w poszukiwaniu inspiracji do zabaw z dziećmi!

2 komentarze:

  1. Powiem Wam szczerze, że ośmiornica, która Wam wyszła naprawdę podobna do tej disneyowskiej jest :).
    Pozdrawiam Was serdecznie i pięknie dziękuję za przyłączenie do projektu. Mam do Was jeszcze jedną prośbę - propozycję. Na zakończenie/podsumowanie projektu chciałabym na blogu stworzyć tęczową galerię prac, którą stworzymy my - uczestnicy projektu. Dlatego zachęcam Was serdecznie do przygotowania jakieś twórczej propozycji - tym razem we wszystkich tęczowych kolorach i przesłanie nam jej zdjęć na maila kreatywniezdziecmi@gmail.com Na prace czekać będziemy do 15 lipca.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uderzające podobieństwo :)

    OdpowiedzUsuń